چراغ جلو اسپورتیج

چراغ جلو اسپورتیج

چراغ جلو اسپورتیج در مدل های مختلف از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۷ به صورت استوک و نو با کیفیت جنیون اصلی در فروشگاه گیل استوک موجود می باشد. چراغ های اسپورتیج به علت طراحی این خودرو یکی از عوامل تاثیر گذار در ظاهر این خودرو می باشد. به همین علت چراغ هایی که در حین تصادف شکسته می شود باید جنس درجه یک و اصلی ان تهیه شود تا ظاهر زیبا خودرو حفظ شود. جهت خرید چراغ جلو ارسپورتیج با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

 

 

چراغ جلو اسپورتیج ۲۰۱۵

چراغ های جلو اسپورتیج از مدل ۲۰۱۳ تا مدل ۲۰۱۵ با یک ظاهر در بازار موجود می باشد. یکی از اصلی ترین مزیت چراغ های اسپورتیج این مدل قابلیت دیلایت می باشد.به طوری که در حالت روز این ال ای دی ها روشن بوده و علاوه بر ظاهر جذاب تر ایمنی بیشتری را برای راننده فراهم می کند. یکی دیگر از عوامل مهم در خرید این چراغ استفاده از چراغ درجه یک با کیفیت بالا می باشد چرا که به علت وجود دیلایت حساس می باشد.

 

 

 

 

قیمت چراغ جلو اسپورتیج

چراغ جلو اسپورتیج به علت وجود مدل های مختلف قیمت های گوناگونی در بازار دارد از این جهت فروشگاه گیل استوک تضمین میکند که چراغ های اسپورتیج را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد تا با خیالی اسوده خرید نمایند. یکی دیگر از مزیت های چراغ اسپورتیج موتور دار بودن ان است که این قابلیت را برای راننده فراهم می کند تا نور چراغ را ار داخل خودرو بتواند تنظیم کند.

 

چراغ جلو اسپورتیج ۲۰۱۷

چراغ جلو اسپورتیج اتاق جدبد در دو مدل ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ دارای ظاهری متفاوت نسبت به مدل های قدیمی می باشد. چراغ جلو اسپورتیج مدل ۲۰۱۷ در دو مدل ساده و زنون خور با کیفیت اصلی جنیون موجود می باشد. این مدل چراغ دارای دیلایت های دو حالته می باشد به طوری که در روز با نور حداکثر روشن می شود اما در حالت روشن بودن نور چراغ جلو دیلایت کم نور تر می شود.

 

 

چراغ جلو اسپورتیج ۲۰۰۸

چراغ های اتاق قدیم اسپورتیج ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ در دو مدل به صورت استوک و نو در فروشگاه گیل استوک با بهترین کیفیت و قیمت موجود می باشد. یکی از مزیت های چراغ های اصلی جنیون کیفیت طلق این چراغ می باشد به طوری که در برابر افتاب مقاوت خوبی داشته و رنگ ان زرد نمی شود و شفافیت خود را به مرور زمان حفظ می کند.